İnşaat
01 / 01
0 (454) 28 200 28

Haberler

GEZMİŞLER İNŞAAT 38 YAŞINDA

Oca , 15
GEZMİŞLER İNŞAAT 38 YAŞINDA

15 Ocak 1981’de kurulan ve Giresun’un en köklü inşaat şirketi olma ünvanını yıllardır gururla taşıyan Gezmişler İnşaat 38 yaşında.
Mesleki başarılar ve gururlarla dolu geçen 38 yılımızda, binlerce aileyi ev sahibi yaptık, bölge ekonomisine “fayda” sağladık, katma değer yarattık. Her yıl vergi rekortmenleri arasında yer aldık. İnşaatlarımızı sürekli olarak erken teslim ettik. Teslim töreni yapan tek müteahhit olarak farklılığımızı ortaya koyduk.
İnovasyona ve bilgiye önem verdik, gençlerimize sahip çıktık. Hem 38 yıllık ulu bir çınarın bilgeliğine, hemde yeni bir fidanın dinamizmine aynı anda sahip olmayı hedefledik.
38 yıldır aynı sektörde durmaksızın devam edebilmemizin ve bu anlamda sektörün lideri olabilmemizin temel sebebi: müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve güvendir.
Güçlü sermaye yapımızla aslında dünyanın her yerinde iş yapma imkanımız varken, biz yatırımlarımızı memleketimiz Giresun’a yapmayı tercih ettik.
Biz, asıl işi inşaat olan gerçek bir inşaat firmasıyız. Biz, işini severek yapan ve birbirine sevgiyle bağlı büyük bir aileyiz. Biz güvenin adresiyiz.
Bu vesileyle tüm Gezmişler İnşaat ailesinin 38. yılını kutlar, hep birlikte nice huzurlu yıllara kavuşmayı dilerim.

Yönetim Kurulu Başkanı
İnş. Müh. Aykut Gezmiş

© Gezmişler İnşaat 2020. Tüm Hakları Saklıdır.
× Bize Whatsapp'tan Yazın!