15 Ocak 1981 yılından bu yana inşaat alanında faaliyet gösteren firmamız, bir aile şirketi olarak kurulduktan sonra 2001 yılında limited şirkete dönüşmüştür. Giresun’un çeşitli ilçelerinde ve diğer illerde süratli, kaliteli ve sağlam bir çok inşaat yapım işi tarafımızca üstün başarılarla tamamlanmıştır.

Firmamızda gerek ortak olarak, gerekse kadrolu bir çok inşaat mühendisi ve mimar çalışmaktadır. Yaptığımız işler şantiye şefi usulü ile yapılıyor olup mutlak suretle yapım işi teknik elemanlarla yürütülmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana (2017 yılı) geçen 36 yıllık zaman dilimi içinde yapmış olduğumuz işlerin bazılarına ait, görüntü ve bilgiler web sayfamızın referanslar bölümünde bilgilerinize sunulmuştur. Firmamız bu zamana kadar yaklaşık olarak; 3000 adet konut, 3 adet fabrika, 1 adet özel okul, 1 adet iş merkezi, 1 adet benzin istasyonu, çeşitli harfiyat, çevre düzenleme ve peyzaj işlerinin yapımını üstlenmiş ve çoğunu zamanından önce başarıyla bitirerek teslim etmiştir. Yaklaşık 500 adet konut işi de halen planlama, projelendirme veya yapım aşamasındadır. Bugüne kadar yapılan işlerin toplam metrajı yaklaşık olarak 500 bin m2, toplam bedeli ise yaklaşık olarak 150 milyon USD civarındadır.

Bu zamana kadar firmamız ve yetkilileri çeşitli defalar Giresun vergi rekortmenliği sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. Saygılarımızla

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İnş. Müh. Aykut GEZMİŞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZGEÇMİŞİ

Aykut GEZMİŞ: 1972 Keşap doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi, inşaat fakültesi, inşaat mühendisliği bölümü mezunudur. Askerlik görevini 1994 yılında Manisa’da kısa dönem olarak tamamlamıştır. Dönem dönem projeler, hesaplar, şantiye şefliği dahil olmak üzere şirketin teknik işlerini ve Genel Müdürlüğü’nü de üstlenmiştir. 2008 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. İngilizce bilmektedir. Eczacı Elvan Gezmiş’le evli ve iki çocuk babasıdır.

Takımımız

Firmamız çalışanları hakkında kısa bilgileri bu alanda inceleyebilirsiniz.

Şenol Turgut

Şenol Turgut

Genel Müdür

Ebru Ceylan

Ebru Ceylan

Halkla İlişkiler Müdürü

Samet Gezmiş

Samet Gezmiş

Şantiyeler Koordinatörü

Ragıp Yılmaz

Ragıp Yılmaz

Genel Müdür Yardımcısı - Satış Müdürü

Bircan Pirgayıpoğlu

Bircan Pirgayıpoğlu

Muhasebe Müdürü